NUBA Mimarlık Proje İnşaat
KARTVİZİT
KURUMSAL

NUBA Mimarlık Proje İnşaat

GEZİNMEK İÇİN

Biz Kimiz ?

01.

Nuba Mimarlık mimarlık ve mühendislik alanında bir çok projede resmi olarak hizmet vermektedir. Nuba mimarlık olarak ; Sosyal, kültürel ve ekonomik parametreleri göz önünde bulundurarak, ihtiyaç duyulan her programı içerisinde düzenli bir şekilde barındıran çevre duyarlılığına sahip, yeni teknolojik programlar ile geliştirilmiş ve sunulmuş projeler tasarlamayı hedeflemekteyiz. Canlılara özgü barınma ihtiyacını, yine canlılara özgü içgüdüsel tasarım kabiliyeti ile karşılamaya çalışıyoruz. Basit olduğu kadar gerçek olan bu içgüdüsel hissiyatı elimizden geldiğince ehlileştirip mekansal ve dokusal farkındalıklar yaratıyoruz.

8
Devam Eden Proje
35
Tamamlanmış Proje
12
Mühendislik ve
Danışmanlık Hizmeti
85670
Çalışma Alanı m2

NE DÜŞÜNÜRÜZ ?

02.

Günümüz mimarisinin, canlıya özgü ve ihtiyaca uygun olmasını önemsiyoruz. İhtiyaçlara yönelik kararında bir yapılaşmanın, canlı doğasına uyum sağlayabileceğini ve mekanı daha yaşanılabilir bir hale getirebileceğini biliyoruz. Canlı doğasına ve amaca uygun yaşam alanlarının ehli bir ekip ile tasarlanmasi ve ayrica bu ekiplerce insa edilmesi gerektiğine inanıyoruz.

NASIL ÇALIŞIRIZ ?

03.

Her tasarımda doğadan ihtiyacımız olanı kadarını alıyor, modern çağın gerekliliklerine göre yorumlayıp, son teknolojinin bize sunduğu imkanları kullanarak insan hayatını kolaylaştırıcı ve huzurlu bir yaşantıyı barındıran yapılar tasarlıyoruz. Kişi görüş ve önerilerine uygun, ihtiyaç programlarını eksiksiz barındıran projeler tasarlamayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda mekansal tasarımlar üretirken en başından en sonuna kadar, genç ve yenilikçi bir ekip anlayışı ile tüm aşamalarda bulunduğumuz bir sistemi uyguluyoruz.

KURUMSAL

04.

Kurumsal Logo

Kurumsal ikon

Web Logo

BAŞA DÖN